Česká spořitelna nabídne bohaté možnosti osobního kontaktu

Spravovat bankovní účet dnes můžeme nejenom prostřednictvím počítače, ale i mobilu. Jsou i situace, kdy potřebujeme s bankou jednat osobně. Jaké možnosti nám Česká spořitelna nabídne?

Jelikož se jedná o největší banku na našem trhu, přichází v souvislosti s ní několik jistot a výhod. Těmi prvními je to, že nabídne opravdu velké množství poboček. Těch je po celé naší zemi několik set. A jak vybrat tu, která je nám nejblíže? Lze to buď prostřednictvím internetových stránek banky, stejně jako je možné najít nejbližší pobočku třeba prostřednictvím mobilní aplikace a v neposlední řadě i prostřednictvím klasického internetového bankovnictví.

Česká spořitelna rozděluje pobočky na 4 typy

Při výběru správné pobočky bychom měli počítat také s tím, že dnes existují 4 hlavní typy. Tím nejčastějším, který najdeme skutečně na každém rohu, je běžná pobočka. Zde nám Česká spořitelna umožní řešit klasické problémy s naším účtem, stejně jako úvěrem. Pokud se však jedná o hypotéku, je lepší navštívit specialisty k tomu určené. Řešením jsou takzvaná hypoteční centra, která jsou dostupná hlavně ve větších městech. Myšleno je ale i na korporátní klientelu, která může mít vyšší nároky. Pro ni slouží retinální korporátní centra. Posledním typem poboček jsou obchodní místa centrály samotné banky.

V pobočkách CSAS jsou dostupné i specielní služby

Není to jenom možnost jít si na konkrétní pobočku cokoliv sjednat, nebo vyřešit. Jelikož má banka celou škálu klientů s různými požadavky, nabídne také celou řadu specielních služeb, které mohou být využity. Patří mezi ně to, kdy vás CSAS objedná online na určitý čas. Stejně tak to může být možnost víkendového provozu, nebo varianty, kdy užijete v rámci svých požadavků samoobslužných zón. Specielních služeb ale může být ještě více. Týkají se třeba specializovaných odborníků. A to jak už na zmíněnou oblast hypoték, tak třeba i na oblast investování, nebo oblast poradenských služeb pro podnikatele. Nechybí ale ani možnosti osobních bankéřů.