Co vám umožní mobilní aplikace od Equa bank?

Nejenom prostřednictvím našeho počítače, ale i prostřednictvím tabletu či mobilu můžeme v rámci Equa bank spravovat náš účet. Jaké to má výhody a co všechno mobilní bankovnictví umí?

Pokud i vy chcete mít účet kdykoliv k dispozici a mít tak neustále přehled o pohybech a platbách, je kromě klasického internetbankingu dobré mít i mobilní bankovnictví. To vám tato banka nabídne, pokud máte zařízení s operačním systémem iOS nebo Android. Aplikaci určenou ke správě vašeho účtu si zdarma stáhnete a nainstalujete, čímž se vám otevřou další možnosti spojené hlavně s jednoduchostí a rychlostí. Nechybí bezpečí, nebo intuitivní ovládání.

Equa bank nabídne přehledy i platby

Základní funkčnost aplikace je spojena s možností sledovat jednotlivé přehledy, které se vážou k vašim produktům. Mohou to být zůstatky, stejně jako transakční historie, ale i výpisy. Stejně tak vám prostřednictvím aplikace Equa bank nabídne možnost realizovat platby. Můžete zadávat tuzemské i zahraniční platby, trvalé příkazy, nebo platby plánované. Zajímavou funkcí je jistě i možnost QR platba. Fakturu, které tento kód obsahuje lze snadno zaplatit jenom tím, že ho svým mobilem zaznamenáte. Platby jsou díky tomu rychlejší, bez rizika případného překlepu.

Nejenom bankovní účty, ale i platební karty lze spravovat

Mobilní bankovnictví je všestranným pomocníkem nejenom ve chvíli, kdy chceme spravovat naše bankovní účtybankovní účty. Pomůže nám také ve chvíli, kdy hledáme jednoduchou správu našich platebních karet. Můžeme tak nejenom zobrazovat detaily našich karet, ale lze sledovat také všechny uskutečněné platební transakce. Mimo to máme možnost kartu také nastavovat, a to jak s ohledem na povolené limity výběru nebo plateb, tak s ohledem na změny našeho PIN kódu. I to lze uskutečnit velmi jednoduše. Stačí mobil, tablet, nainstalovaná aplikace a samozřejmě i připojení k internetu.