ČSOB InternetBanking 24 – co nabídne?

Spravovat svůj účet na dálku není nic složitého ani neobvyklého. S dobou jde v tomto případě i ČSOB, která nabízí správu v rámci systému pojmenovaného jako InternetBanking 24. Co umožní?

Pokud se přihlásíte, a to buď prostřednictvím jména a hesla či vaší čipové karty, máte možnost využívat celé řady nástrojů, které se týkají vašeho účtu. Nejenom však jeho samotného, jelikož stejně tak přijde internetové bankovnictví vhod i v případě, kdy chcete pozorovat postup vašeho spoření a zhodnocování peněz, nebo když se chcete zaměřit třeba na přehledy spojené s vašimi debetními nebo také kreditními kartami.

Prostřednictvím ČSOB internetbankingu lze provádět i platby

Nejsou to jenom přehledy a informace, jelikož to hlavní je jistě možnost efektivní správy vašich účtů. Tím jsou myšleny hlavně možnosti spojené s tím, kdy můžete například zadávat jednorázové platby do celého světa, stejně jako je možné zadávat trvalé příkazy, nebo povolení k inkasu. Dále vám ČSOB nabídne možnost dobít si třeba kredit u vašeho mobilního operátora, nebo si nechat zasílat notifikace o každém pohybu. Ten však můžete sledovat i online, v reálném čase. A to ať už jde o platby odesílané, nebo naopak o platby přijaté.

Jaké výhody bankovnictví u CSOB přináší?

Základní možnosti máme zmapovány a tak je ideální doba na to, podívat se také na několik hlavních výhod, které jsou s touto správou účtu spojeny. Mezi hlavní patří jistě nepřetržitý přístup k penězům, stejně jako jistota perfektního zabezpečení. Dále je to ale i cenové zvýhodnění, které přináší CSOB všem, kteří budou realizovat své platby nikoliv na pobočce, ale právě online. Nechybí také jistota úspory vašeho času, protože vše proběhne rychle a samotné ovládání je intuitivní. Zapomínat určitě nesmíme ani na neustálý vývoj, díky kterému se systém stále zdokonaluje s ohledem na vaše potřeby, ale i s ohledem na bezpečnost, rychlost, nebo jednoduchost ovládání.