Era je zde i pro podnikatele a instituce. Co jim nabídne?

I když detailové bankovnictví tvoří základní oblast nabízených služeb, zaměřují se banky také na klientelu z řad podnikatelů. Známá Era není výjimkou. Co může svým klientům nabídnout?

Tato banka, za kterou stojí známá a velká ČSOB se pyšní nejenom nabídkou produktů, které jsou určené průběžné občany. V rámci svých služeb se totiž specializuje i na podnikatelský segment, stejně jako na klienty z řad různých institucí, měst, nebo organizací. To základní, co jim může nabídnout, jsou samozřejmě běžné účty. Ty jsou alternativou těch osobních. Mohou však být uzpůsobeny právě k podnikatelským účelům. Ať už z hlediska jednodušší správy, tak i z hlediska větších výhod.

Era nabídne i zhodnocení peněz

Určitě neplatí, že by zhodnocovat své finance chtěli jenom běžní klienti z řad občanů. Dnes totiž může výhodných investic využívat i řada právnických osob. Zde jim Era nabídne třeba klasiku, v podobě spořícího konta, v podobě termínovaných vkladů, ale také možnost využít investiční fondy. Do těch lze podobně jako u soukromého sektoru investovat částky již od 5 000 Kč. Horní hranice není omezena. To je dobrá zpráva jak pro drobnější živnostníky, tak samozřejmě i pro velké firmy, kteří mají dostatek přebytečných peněz, které mohou zhodnocovat.

Éra přihlášení umožní realizovat i žádost o úvěr

Co je však v podnikatelském sektoru nejvíce poptávaný produkt, to je samozřejmě úvěr. Ten může být použitý třeba na nákup zboží, na rozšíření firmy, stejně jako na nákup materiálu, strojů nebo třeba automobilů. Dnes platí, že si o úvěr můžete požádat jak v rámci Éra přihlášení k vašemu běžnému účtu, tak i standardně, prostřednictvím veřejně přístupného webu. A co konkrétně banka v tomto segmentu nabídne? Může to být kontokorent až ve výši 150 000 Kč, stejně jako třeba to může být kreditní karta, nebo i klasická půjčka. Ta nabídne velmi dobrou sumu 1 500 000 Kč.