Jak můžete u GE Money ovládat svůj účet?

Že kvůli správě účtu už dávno není nutné chodit do banky, to ví téměř každý. Ne všichni ale vědí, jaké konkrétní možnosti nabídne právě jejich banka. Podívejme se na to, co nabídne GE Money.

Tato banka by se rozhodně dala považovat za velkého a stabilního hráče na našem trhu. Odpovídají tomu i nabízení služby. I proto banka přichází s celou řadou možností, jak je možné spravovat naše účty. Začneme základní variantou, kterou je internetové bankovnictví. Zde nám stačí jenom počítač či notebook a přihlašovací údaje. Pomocí nich se přihlásíme do administrace a můžeme sledovat finanční historii, přehledy, stejně jako můžeme zadávat i příkazy k úhradě.

Se správou účtu nám u GE Money pomůže i telefon

Není to jenom počítač nebo notebook, jelikož to může být také náš mobilní telefon. Zde je klíčovým produktem Internet Banka v mobilu. V rámci ní můžete váš účet spravovat také velmi jednoduše a rychle. Navíc tato služba nevyžaduje instalaci žádných aplikací. Jediné, co tedy stačí, je mobil či tablet s připojením na internet a s internetovým prohlížečem. Poté stačí zadat adresu internetbankingu a GE Money již zobrazí možnosti správy, které jsou přizpůsobeny právě pro ovládání vaším mobilem. I to je výhoda, jak mít dokonalý přehled kdykoliv a kdekoliv.

GE Money Bank nabídne i další služby

Pokud se v prostředí internetu moc neorientujete, nemusíte zoufat. I pro vás si banka připravila něco, s čím budete opravdu spokojeni. Jedná se o službu Telefon banka. V čem spočívá? V možnosti ovládat váš účet prostřednictvím telefonní linky a rozhovoru s operátorkou. Druhou podobnou možností, s jakou GE Money Bank přichází na náš trh, je správa pomocí SMS zpráv. Stačí odesílat specielní šifrované SMS v požadovaném tvaru, které mohou být jednoduchým klíčem k provádění základních operací na vašem účtu také jednoduše a také odkudkoliv.