Jaké online služby vám KB nabídne?

Účty, nebo další bankovní produkty už dávno nemusíte spravovat jenom na pobočce. Lze to i z pohodlí domova, díky online službám. Zajímá vás, jaké v daném směru nabídne Komerční banka?

Lidé si zvykli na to, mít vše jednoduše a pohodlně. Pokud je to i váš případ, podívejme se na možnosti toho, jak lze pohodlně spravovat třeba vaše bankovní účty, stejně jako sledovat stav vašich úvěrů, nebo jiných produktů. Než se dostaneme ke konkrétním online možnostem, je dobré zmínit i to, že KB má v nabídce také telefonní bankovnictví. To se hodí ve chvíli, kdy chcete řadu věcí vyřídit právě prostřednictvím vašeho mobilu.

Co vám KB nabídne pro správu vašeho účtu?

Není to nic jiného, než oblíbené internetové bankovnictví. K němu se jednoduše přihlásíte prostřednictvím vašeho počítače, nebo prostřednictvím vašeho notebooku. Danou možnost můžete aktivovat už při zakládání účtu, nebo kdykoliv později. Samozřejmostí je také to, že KB cílí i na uživatele chytrých mobilních telefonů. Těm je k dispozici aplikace, v rámci které je jim aktivováno mobilní bankovnictví. To je alternativou k tomu běžnému a umožní také hlavně jednoduchou správu financí. Od sledování přehledů, po realizaci plateb.

Komerční banka nabízí i služby v oblasti investic

Internet ale nemusíme využívat jenom na to, abychom získali základní informace o tom, jak je na tom náš účet a finanční prostředky na něm uložené. Komerční banka má k dispozici také aplikaci eTrading. Jak už lehce vyplývá z jejího názvu, jedná se o možnost sledovat naše investice. Samozřejmostí je i jednoduché a rychlé zadávání konkrétních investičních příkazů. A to ať už máme jakoukoliv strategii, nebo investujeme v jakýchkoliv oblastech. Stačí počítač a připojení k internetu a můžeme své peníze zhodnocovat odkudkoliv. I to je ukázka toho, že do banky po sjednání klíčových produktů už téměř nemusíte chodit.