Jaké výhody přinese internetové bankovnictví u mBank?

Je nutné chodit kvůli správně a ovládání našeho účtu do banky? Již dávno ne. Stačí si pouze aktivovat internetové bankovnictví. A jaké výhody přinese to spojené s mBank? Pojďme to zjistit.

Jelikož výhod je skutečně víc než dost, nebudeme nijak zdržovat a ihned začneme několik z nich zmiňovat. Tou nejzajímavější je jistě možnost toho, kdy se v rámci internetbankingu můžete také pobavit. A jak? Stačí si spustit takzvanou mHru. Tedy jednoduchou aplikaci, prostřednictvím které získáváte herní odznaky. Skvělé, pokud se potřebujete odreagovat. To ale není jedinou výhodou. Banka se totiž rozhodna cílit i na ty, kdo si nepamatují své přihlašovací údaje. Vše dotáhla až k možnosti zvolit si vlastní, dle svého uvážení.

U mBank oceníte nejenom rychlost plateb

Pojďme se aktuálně podívat i na výhody spojené s platebním stykem. Ten je samozřejmě výrazně zrychlený. Díky tomu stačí jenom pár kliků a platba je jednoduše odeslána. Toho si nejvíce všimnou ti, kteří používali již starší verzi bankovnictví, které měla mBank také k dispozici. S jednoduchostí plateb souvisí i to, že ne vždy musíte znát číslo účtu protistrany. Díky propracovanému systému plateb stačí daného člověka vyhledat třeba přes Facebook, nebo stačí znát jeho telefonní číslo. To výrazně ulehčí platební styk třeba s vašimi přáteli, stejně jako s vaší rodinou.

Přihlaste se na mBank.cz a budete mít dokonalý přehled

Výhodou internetového bankovnictví je zcela určitě i to, že díky němu budete mít dokonalý přehled o tom, co se na vašem účtu děje. Můžete tak v reálném čase vyhledávat ve všech přijatých, stejně jako odeslaných platbách. To ale není jedinou výhodou. Na webu mBank.cz se píše také o praktickém správci financí. Tedy o integrované aplikaci, která vám pomůže s tvorbou přehledů. Ty samozřejmě souvisí s tím, kolik peněz máte, kolik přijímáte, nebo posíláte. Lze tak snadno sledovat vývoj vašeho současného rodinného rozpočtu.