Nabídne Airbank u spořicího účtu bankovnictví? Ano!

Spořicí účet se nevyplatí jenom z důvodu navýšení našeho kapitálu. Je dobrou volbou i v případě, pokud chceme mít o penězích dokonalý přehled. A to v rámci internetového bankovnictví.

Právě to Airbank nabídne nejenom v rámci svých běžných účtů, ale i v rámci účtu spořicího. Pokud se ten rozhodneme založit, dostaneme možnost jeho online správy také. A to jak prostřednictvím počítače, tak i prostřednictvím mobilního telefonu. Není to ale jenom běžná správa, která se nabízí. Jsou to také zajímavé funkce, které mohou přijít vhod a které nám naše spoření v první řadě výrazně usnadní. Zajímá vás jak?

Airbank nabídne přehledné grafy

Co chceme u spořicího účtu sledovat primárně, to je určitě vývoj našich finančních prostředků. I proto nabídne Airbank v rámci této online služby přehledné grafy. Nejzajímavější jsou zcela jistě takové, které se týkají vývoje konkrétní úrokové sazby na našem účtu. V rámci zvoleného obdobní můžeme přehledně vidět, kdy byly naše finanční prostředky zhodnocovány nejvíce a kdy naopak nejméně. Podobně detailní graf se může týkat také vývoje našeho zůstatku. Aniž bychom museli studovat jednotlivé transakce, tak jednoduše a ihned vidíme, zda jde graf nahoru nebo naopak dolů.

Airbank internet banking nabídne i spořicí obálky

Ty jsou pravděpodobně tou nejzajímavější funkcí, která je v rámci spoření vašich peněz k dispozici. Proč? Jelikož vám usnadní celkovou správu vašich finančních prostředků. Dané obálky, které vám AirbankAirbank internet banking umožní vytvořit a pojmenovat slouží k tomu, abyste mohli jednoduše přesouvat části svých financí podle toho, na co chcete spořit. Celý účet vám samozřejmě bude ukazovat, stejně jako dovolí vybrat celou dostupnou částku. V obálkách tak můžete vidět hlavně to, jak postupuje jednotlivé spoření spojené s tím, na co konkrétně vlastně peníze střádáte. A to ať jde o rekonstrukci, nové auto, dovolenou nebo cokoliv jiného.