UniCredit vás také pojistí. Jak?

I když se jedná o banku, neznamená to, že nemůžete využívat i jiné služby než ty, které jsou přímo spojeny s financemi. Dnes totiž UniCredit nabídne i možnost výhodného pojištění. Pro koho?

Pro pojistku už dávno nemusíme jenom k pojišťovnám, jelikož na tuto oblast se začaly specializovat také banky. Pokud vás zajímá, proč je využít, přinášíme vám několik důvodů. Sjednání takové pojistky je snadné, rychlé a můžete to zvládnout třeba i prostřednictvím internetu. Navíc řada pojistek souvisí také se sjednávanými úvěrovými produkty, díky čemuž můžete vše pohodlně sjednat na jednom místě. Potěší ale i ceny, jelikož dnes už i banky mohou nabízet jedny z nejvýhodnějších pojistek na trhu.

UniCredit nás pojistní v rámci schopnosti splácet

Tento ty pojistky patří zcela logicky mezi nejvyhledávanější. Proč? Jelikož se týká našich půjček a toho, zda budeme nebo nebudeme schopni hradit své závazky. Pokud ne, může je převzít po stanovenou dobu pojišťovna. Tuto pojistku dnes UniCredit nabídne nejenom ke klasickým půjčkám a spotřebitelským úvěrům. Není problém ji sjednat třeba i k dalším úvěrovým produktům, kam se řadí jak hypotéka, tak i kreditní karty. To vše nám tak dává do rukou jistoty, že bez obav zvládneme i nečekané a nezáviděníhodné situace.

V UniCredit Bank chráníme sebe i náš majetek

Jsou ale i další možnosti pojistek, které si můžeme na pobočce banky, stejně jako online sjednat. Jaké to jsou? Mezi nejoblíbenější patří cestovní pojištění, které nás chrání v zahraničí. Jeho pozitivem je i to, že k některým kartám je zdarma. V UniCredit Bank ale není problém ani s produkty, v rámci kterých ochráníme náš majetek. Můžeme uzavřít třeba pojištění nemovitosti, nebo ještě oblíbenější pojištění domácnosti. Jistotou jsou i pojistné produkty spojené se spořením. A příklad? Třeba pojistka životní, popřípadě penzijní připojištění. Obojí může zajistit nás i naši rodinu.