Máte-li dotaz, neváhejte nás kontaktovat!

Často kladené dotazy

Máte několik dotazů, které s naším úvěrem souvisí? Pokud ano, můžete se na ně buď zeptat, nebo se podívat na soupis těch nejčastějších. I vy zde jistě najdete odpověď na ten svůj konkrétní.

Kdo si může o úvěr žádat?
Skutečně každý, kdo splní podmínky plnoletosti a má vlastní občanský průkaz. Půjčku umíme nabídnout podnikatelům i zaměstnancům, studentům, nezaměstnaným, problémovým klientům, stejně jako matkám na mateřské dovolené, nebo důchodcům.
Kolik peněz vaše půjčka nabídne?
Nejnižší sumy jsou v řádech tisíců korun, pod hranicí 4 000 Kč. Naše půjčka se však nespecializuje jenom na tento menší segment. K dispozici totiž máme jakoukoliv částku i v řádech desetitisíců, nebo statisíců. Nejvyšší dostupnou sumou jsou 3 000 000 Kč.
Jak vaše půjčky získat?
Prvním krokem není nic jiného, než žádost. Ta je rychlá a jednoduchá. Požádat si o naše půjčky můžete online, v několika krocích. Provede vás jimi náš zkušený poradce, který vám v samotném závěru dá vybrat z možností, které vyhovují jak vašim potřebám, tak i požadavkům, nebo aktuálním možnostem.
Na co lze peníze použít?
Na cokoliv. Takto jednoduchá je odpověď na vaši otázku. Není třeba se bát toho, že bychom vás omezovali nebo vám snad nařizovali, na co konkrétně je možné peníze využívat. Stejně tak po vás ani nechceme dokládání faktur a jiných dokladů o tom, jak byla získaná suma využita.
Účtujete za půjčku nějaké poplatky?
To jediné, co je účtováno, je úrok. Ten patří nejenom k nejnižším na trhu, ale v mnoha případech může být i nulový. Nic jiného, jako třeba poplatky za vyřízení, poplatky za poskytnutí nebo vedení půjčky, stejně jako za předčasné splacení neúčtujeme a nikdy účtovat nebudeme.
Jak dlouho trvá vyřízení?
Nikdy ne déle, než je nezbytně nutné. Máme propracovaný proces žádosti a schválení. Díky tomu lze v některých případech garantovat i to, že peníze budou odesílány do několika minut od podání vaší žádosti.