Žádost o úvěr

Chcete si o náš úvěr požádat? Podívejte se spolu s námi na jednotlivé kroky, které vás přesvědčí nejenom o celkové jednoduchosti, ale i o celkové rychlosti, která je s žádostí, stejně jako se získáním naší půjčky přímo spojena.

Prvním krokem je vyplnění žádosti o naše půjčky

Nebojte se ničeho složitého, stejně jako zdlouhavého. Kvůli podáví žádosti nemusíte nikam chodit a vše zvládnete z pohodlí domova. Stačí vám k tomu počítač, notebook, nebo třeba tablet a připojení k internetu. V rámci samotné žádosti si vyberete konkrétní výši půjčky, stejně jako je třeba uvést několik základních údajů o vaší bonitě. Ty jsou spojeny s tím, kolik a zda vůbec vyděláváte a jaký je typ vašeho příjmu.

Následuje vyplnění hlavních informací o vaší osobě. Zde nechybí hlavně kontaktní údaje, které jsou nezbytné pro případný telefonický nebo mailový kontakt v rámci schvalování. V průběhu vyplňování žádosti je vám k dispozici náš poradce, který vás všemi kroky provede.

Vyberte si, jaká půjčka vám vyhovuje

Jakmile je vše vyplněno, dostáváte se k poslednímu kroku. Poradce vyhodnotil vaše údaje, na základně kterých pro vás vybral úvěrový produkty, které vám budou vyhovovat. Jak s ohledem na vaše potřeby, tak s ohledem na vaše možnosti, nebo s ohledem na celkovou výhodnost. Z nabízených variant si vyberete ten úvěr, který pro vás bude nejvíce vyhovující.

Žádost o úvěr začne být schvalována

Třetím krokem je schvalování žádosti. Vše probíhá rychle, profesionálně a v mnoha případech individuálně. Není tak výjimkou ani to, kdy jsou některé z našich úvěrů schvalovány zcela automaticky. Není tedy třeba kontakt vaší osoby, stejně jako není třeba žádného papírování ani dokládání.

Odeslání peněz na váš účet

Je-li schválení u konce, dojde už pouze k tomu, že jsou peníze odeslány na váš účet. I to se děje bez zbytečných průtahů s jistotou toho, že jakmile je obdržíte, můžete je využít na cokoliv.